Doszczętnie spłonęło ponad 230 motocykli… Dramat w Austrii.

- MotoRmania

Wczoraj około godziny 04.00 wybuchł pożar w jednym z najważniejszych muzeów motocyklowych w Europie. Niesamowite, położone na wysokości 2200 m n.p.m. Muzeum Rombo Pass miało w swojej kolekcji ponad 230 zabytkowych maszyn, a jego architektura i położenie sprawiały, że było miejscem wyjątkowym.

Dzisiaj, ponad 24h po wybuchu pożaru użycie słowa „było” wydaje się właściwe. Spłonęło doszczętnie, wraz z eksponatami. Z relacji austriackich mediów wynika, że nie wiadomo na razie jaka była przyczyna pożaru. Trwa dochodzenie w tej sprawie – jedną z ostatnich relacji możecie zobaczyć poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=xL8b7Cd898w

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl