„DOŚĆ KŁAMANIA”! Konkurencja dziękuje nam za ujawnienie prawdy.

- MotoRmania

„Tak, dla czystego internetu” – napisał w komentarzu pod naszym materiałem Tomek Jarosławski, twórca scigacz.pl.

Zrzut ekranu 2020-02-02 o 23.28.16

Opublikowanie przez nas danych wszystkich polskich portali motocyklowych  uwzględnionych w globalnym rankingu Alexy ( z „Motormanią” na mocnej drugiej pozycji, za „Scigaczem” i przed „Jednosladem”) zapewnie nie wszystkim było na rękę i wśród miażdżącej większości pozytywnych komentarzy znalazło się też miejsce na „hejt” – co naturalnie jest internetową  normą.

Bardzo cieszy nas, że pozytywnie zareagował twórca scigacza.pl , który jeszcze w tym miesiącu publikował statystyki nie uwzględniające Motormanii czyli wice-lidera rynku, a w grudniu informował o 60% wzroście użytkowników swojego portalu podczas kiedy Alexa wykazywała spadki ich pozycji. Cieszymy się, ze wdrożenie nowych standardów rzetelnego informowania o stanie faktycznym zostało przez założyciela scigacza.pl, Tomka Jarosławskiego, docenione. Jesteśmy przekonani, że teraz kiedy scigacz.pl następnym razem będzie porównywać dane zrobi to tak jak my, albo jeszcze lepiej – uwzględniając długoterminowy obraz i zaliczając wszystkie portale, których można odszukać w danym rankingu. Komentarze Tomka Jarosławskiego poniżej.

 

Zrzut ekranu 2020-02-06 o 08.15.38

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl