2., 2 x 3.,4. i 7. miejsce :)! Motormania KidzGP Team tak kończy Mistrzostwa Polski Pit Bike SM!

- MotoRmania

Ciężki sezon treningów dzieci z Motormania KidzGP Team zaowocował wspaniałymi miejscami w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski Pit Bike SM, które zakończyły się właśnie w ten weekend rundą w Toruniu. Aż dwa upadki Dawida Nowaka, walka na łokcie i wiele dodatkowych okoliczności wpłynęło na ostateczne wyniki. Ostatecznie Zuzia Lewandowska zajęła 3 miejsce w klasie Pit Girls. Z wyścigu na wyścig robi coraz większe postępy. Brawo. W klasie STK 125 Igor Teske został pierwszym, a Dawid Nowek drugim wice-mistrzem Polski.

W tej samej klasie Maksiu Palmowski, który miał nieco większe problemy podczas wyścigów na mokrym ostatecznie uplasował się na 7. pozycji w generalce. W nowej dla siebie klasie, Stock 150 Junior, Jeremiasz Wojciechowski zajął 4 miejsce w klasyfikacji generalnej. JESTEŚMY Z WAS SUPER DUMNI! I dziękujemy :). Gratulujemy też wszystkim zawodnikom Mistrzostw Polski Pit Bike SM, a także organizatorom za stworzenie tej wspaniałej serii. Teraz dzieci z Motormania KidzGP Team przygotowują się powoli do startu w kolejnej rundzie hiszpańskiego Cuna de Campeones :).

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl