2., 2 x 3.,4. i 7. miejsce :)! Motormania KidzGP Team tak kończy Mistrzostwa Polski Pit Bike SM!
MotoRmania
7 września 2020

Ciężki sezon treningów dzieci z Motormania KidzGP Team zaowocował wspaniałymi miejscami w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski Pit Bike SM, które zakończyły się właśnie w ten weekend rundą w Toruniu. Aż dwa upadki Dawida Nowaka, walka na łokcie i wiele dodatkowych okoliczności wpłynęło na ostateczne wyniki. Ostatecznie Zuzia Lewandowska zajęła 3 miejsce w klasie Pit Girls. Z wyścigu na wyścig robi coraz większe postępy. Brawo. W klasie STK 125 Igor Teske został pierwszym, a Dawid Nowek drugim wice-mistrzem Polski.

W tej samej klasie Maksiu Palmowski, który miał nieco większe problemy podczas wyścigów na mokrym ostatecznie uplasował się na 7. pozycji w generalce. W nowej dla siebie klasie, Stock 150 Junior, Jeremiasz Wojciechowski zajął 4 miejsce w klasyfikacji generalnej. JESTEŚMY Z WAS SUPER DUMNI! I dziękujemy :). Gratulujemy też wszystkim zawodnikom Mistrzostw Polski Pit Bike SM, a także organizatorom za stworzenie tej wspaniałej serii. Teraz dzieci z Motormania KidzGP Team przygotowują się powoli do startu w kolejnej rundzie hiszpańskiego Cuna de Campeones :).

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły