Prezentacja Kawasaki WorldSBK – Galeria i relacja

- Mick

Dzisiaj sporo działo się w świecie wyścigów nie tylko w Malezji. Na niecały miesiąc przed startem sezonu World Superbike swoje barwy zaprezentowali obrońcy tytułu, ekipa Kawasaki. 

U boku pięciokrotnego mistrza świata i najbardziej utytułowanego zawodnika w historii WorldSBK, Irlandczyka Jonathana Rea zobaczymy w tym roku Alexa Lowesa, który przesiada się na ZX-10RR po wielu latach spędzonych na R1-ce. Obaj zawodnicy po zimowych testach w Europie czują się pewnie. Przed pierwszymi wyścigami, które odbędą się na przełomie lutego i marca w Australii, na torze Phillip Island wszystkich czekają jeszcze oficjalne, dwudniowe testy.

Zobaczcie galerię zdjęć z dzisiejszego eventu i nowe barwy ekipy Kawasaki, a także obejrzyjcie całą prezentację:

Kawasaki Racing Team Launch 2020 – #WeAreKRTKawasaki Racing Team Launch 2020

LIVE, February 6th 19.30h (UTC +1)

Opublikowany przez Kawasaki Racing Team WorldSBK Czwartek, 6 lutego 2020

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl