Zapomnijcie o legendarnych włoskich torach. Finał Alpe Adria w Cremonie!

- Mick

Nowy promotor cyklu Alpe Adria, a razem z nim także mistrzostw Polski WMMP, długo trzymał nas w niepewności, ale zamiast obiecanej bomby dostaliśmy niewypał. 

Kalendarz Alpe Adria znamy już od jakiegoś czasu, ale z jednym wyjątkiem. Ostatnia, zaplanowana we Włoszech runda, pozostała zagadką jeśli chodzi o wybór toru. Biorąc pod uwagę fakt, że nowy promotor, grupa SH, pochodzi właśnie z tego kraju, wszyscy zacierali ręce.

Mugello? Misano? Imola? A może chociaż Vallelunga? Niestety, nic z tych rzeczy. Sezon Alpe Adria zakończy się w dniach 16-18 października na niewielkim i mało znanym, mimo bogatej historii, torze Cremona.

Nie wiemy jak Wy, ale my czujemy lekki niedosyt, chociaż może po prostu liczyliśmy na zbyt wiele? Tak czy inaczej dajmy nowemu promotorowi kredyt zaufania na sezon 2020 i zobaczmy co z tego wyjdzie. W końcu sami tego chcieliśmy…

Oto pozostałe przystanki w kalendarzu Alpe Adria i WMMP na sezon 2020:

wmmp

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl