Runda Alpe Adria w Poznaniu odwołana, ale…

- Mick

Nowy promotor cyklu Alpe Adria, w którego skład wchodzą w tym roku mistrzostwa Polski WMMP, poinformował właśnie o odwołaniu majowej rundy w Poznaniu.

Już wcześniej włoska SH Group odwołała kwietniową rundę na Słowacji, która miała otworzyć tegoroczne zmagania.

Dzisiaj poinformowano, że odwołana została także runda w Poznaniu, która miała odbyć się w dniach 22-24 maja.

Jednocześnie organizatorzy podkreślają, że postarają się znaleźć nowy termin przynajmniej jednej z dwóch wspomnianych rund, więc nie wszystko jeszcze stracone.

Zastanawialiśmy się ostatnio w redakcji, czy przypadkiem w obliczu zamknięcia granic lepszą opcją nie byłoby odłączenie się od Alpe Adria i zorganizowanie mistrzostw Polski podczas kilku rund wyłącznie na torze w Poznaniu. Póki co chyba nikt nie bierze jednak takiej opcji pod uwagę…

Pierwsza runda Alpe Adria / WMMP zaplanowana jest teraz na koniec czerwca na węgierskim Pannonia Ringu, ale czy do tego czasu uda się opanować pandemię koronawirusa?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl