Prędki Racing Team z Natalią Florek w Alpe Adria
MotoRmania
27 listopada 2012

PRT w nowym wymiarze! Do zespołu dołącza Natalia Florek!

Informacja prasowa

MotoRmania jako pierwsza może już potwierdzić informację, iż zespół PredkiRacingTeam w sezonie 2013 będzie obecny w Pucharze Polski, gdzie w klasie Rookie 600 ponownie wystartuje Krystian Paluch oraz, co dla wielu osób jest niespodzianką zespół pokaże się w WMMP i AA Supersport 600, gdzie w barwach zespołu wystartuje znana już wszystkim kibicom Polskich wyścigów, najszybsza zawodniczka w kraju – Natalia Florek.

Natalia Florek:
Dotychczas brakowało mi managera i pełnego zespołu. Wbrew pozorom jazda w zespole nie ogranicza, a z uwagi na podział ról bardziej niż w innych okolicznościach pozwala zawodnikowi skupić się na samej jeździe i poprawianiu wyników. Z PRT poznaliśmy się w połowie sezonu i od początku zwrócili uwagę swoim podejściem do wyścigów oraz dbałością o najdrobniejsze detale. Dzięki tej decyzji dużo spokojniej niż zwykle podchodzę do kolejnego sezonu. Jedyną przeszkodą na naszej drodze może być budżet i jedynie on może pokrzyżować realizację naszych pomysłów. W tym momencie jestem przekonana, że poziom współpracy będzie bardziej niż zadowalający, dzięki czemu będę szybka jak nigdy przedtem.

Krystian Paluch:
Uważam, że nasz debiut w PP był udany, dużo nas ten sezon nauczył. Mimo wszystko wiem, ile jeszcze pracy nas czeka by osiągnąć zadowalające wyniki. Cieszy więc to, że znaleźliśmy wspólne cele z osobą tak doświadczoną jak Natalia. Sądzę, że to, co udało nam się wypracować jako PRT, w połączeniu z wiedzą Natalii oraz determinacją w dążeniu do polepszenia wyników, przyniesie korzyści dla całego zespołu.

Krzysztof Janke – Team Manager:
Myślę, że połączenie naszych doświadczeń oraz pomysłów na skuteczne realizowanie wyznaczonych celów przyniesie wymierne efekty. Natalia to młoda i bardzo zdolna zawodniczka, więc jej kariera mimo bogatego już doświadczenia tak naprawdę dopiero się zaczyna. Nie jeden raz udowodniła, że ma charakter by wygrywać, ważne by mogła skupić się na pracy. Najważniejsze by w najbliższym sezonie mogła spędzić jak najwięcej czasu na różnych torach oraz aby bez zakłóceń przejechała cały cykl WMMP i AA w klasie Supersport 600. Początek współpracy pokazuje, że mamy podobne podejście do wielu zagadnień związanych z pracą jako zespół.

Krystian mimo późnego startu w tej dyscyplinie udowodnił, że jest w stanie szybko przyswajać wiedzę i się rozwijać. Miniony sezon pozwolił nam na ułożenie współpracy, więc kolejny mimo zmian powinniśmy rozpocząć bez komplikacji, od samego początku skupiając się na najistotniejszych kwestiach.

Podsumowując, zespół w tej chwili to mocni zawodnicy oraz dobre zaplecze techniczne. Pozostaje nam więc tylko kwestia, o której wspomniała Natalia, czyli zamknięcie budżetu na sezon 2013 i to może być jedyne utrudnienie w realizacji naszych planów. Tak czy inaczej, prognozę wyników zespołu w przyszłym sezonie w tym momencie oceniam bardzo dobrze.

Więcej informacji na profilu zespołu: facebook.com/PredkiRacingTeam, oraz na MotoRmania.com.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły