Paweł Szkopek wystartuje w wyścigu ulicznym

- Mick

Już w najbliższy weekend Paweł Szkopek wystartuje w pierwszym w swoim życiu wyścigu ulicznym. Co prawda zawodnik ekipy Pazera Racing nie wybiera się na legendarną wyspę Man, ale i tak czeka go ciekawa przygoda. Dziesięciokrotny mistrz Polski wystartuje bowiem w czeskim Terlicku.

Szkopek, który jeszcze rok temu startował w pełnym cyklu World Superbike, a obecnie prowadzi w klasyfikacji generalnej WMMP klasy Superbike, co prawda zawsze zarzekał się, że nigdy w życiu nie wystartuje w wyścigu ulicznym, ale najwidoczniej zmienił zdanie. Jak do tego doszło? Niech sam Wam opowie. Kto z Was wybiera się kibicować na uliczny tor Cieszyna i polskiej granicy?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl