Nie żyje Robert Werle, Prezes Automobilklubu Wielkopolski

- MotoRmania

Wczoraj w wypadku samochodowym na autostradzie A2 zginął Robert Werle, wieloletni prezes Automobilklubu Wielkopolski, do którego należy Tor Poznań.

WYL_0913.JP
64-letni Robert Werle był w drodze do Warszawy, gdzie pełnił także funkcję wiceprezesa Polskiego Związku Motorowego. Samochód osobowy, którym podróżował, uderzył w ciężarówkę, a następnie w bariery. Robert Werle zginął na miejscu.

Zgodnie ze statutem Automobilklubu Wielkopolski nowego prezesa wyłonią specjalnie zorganizowane w tym celu wybory. Do tego czasu p.o. prezesa zostanie jeden z dwóch obecnych wiceprezesów, Bartosz Bieliński lub Krzysztof Pospieszny.

Redakcja MotoRmanii składa rodzinie Roberta Werle najszczersze wyrazy współczucia.

foto: aw.poznan.pl

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl