Michał „Budziach” Budziaszek: 15-latek w profesjonalnym zespole wyścigowym

- MotoRmania

Sylwetkę popularnego „Budziacha” można przedstawić dwoma słowami – młody i głodny nowych wyzwań. 

informacja prasowa

Młody 15-letni krakowianin to aktualnie jeden z najlepiej zapowiadających się zawodników młodego pokolenia w naszym kraju. Od czego zaczął swoją karierę zawodnika sportów motorowych? Oczywiście że macie rację, od wyścigów klasy Pitbike. W 2018 roku w najliczniejszej kategorii STOCK 150 PRO godnie reprezentując zespół Roszak Racing, Michał Budziaszek zwyciężył pokazując świetny styl i powtarzalność. Pewnie sięgnął po tytuł rangi Pucharu Polski, który jak się potem okazało, otworzył mu drogę do dalszej kariery.

Michal Budziach Budziaszek (2)

Podczas wielkiej gali zakończenia sezonu Pitbike został zaproszony przez Wójcik Racing Team na zimowe testy, gdzie udowodnił mega potencjał i zaimponował starszym kolegom. Potem historia „Budziacha” rozwinęła się jak w dobrym filmie. Pełny etat w Wójcik Racing i klasa Supersport 300 czyli od razu najmocniejsze motocykle i zawodnicy w kraju i Europie. 15-letni Michał podczas tego sezonu pewnie punktuje urywając kolejne sekundy. Jest najmłodszym zawodnikiem w stawce jak i w zespole, pokazując że przez ciężką pracę można spełniać marzenia! Jego postępy można śledzić na fanpage’u Michał „Budziach” Budziaszek.

Michal Budziach Budziaszek (6)

Michal Budziach Budziaszek (4)

Michal Budziach Budziaszek (1)

Michal Budziach Budziaszek (5)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl