Ducati Toruń Motul Team: Pasja na wysokich obrotach
MotoRmania
10 maja 2016

Łatwo jest pokochać motocykle Ducati, ale wykorzystanie ich pełnego potencjału to zdecydowanie większe wyzwanie.

informacja prasowa

Motocykle dostarczają nam wrażeń na każdej płaszczyźnie. Bolońska marka wielbiona jest przede wszystkim za niepowtarzalny styl, tradycję i moc emocji kipiącą z każdego motocykla Ducati, który rwie się do pokazania swojego niezwykłego potencjału.

Ducati Toruń Motul Team wykorzystuje ten potencjał i pozwala swoim Panigale pokazać na co je stać. Biorąc udział w Motocyklowych Mistrzostwach Polski oraz cyklu Alpe Adria, zawodnicy tego zespołu pragną inspirować wszystkich właścicieli motocykli Ducati do aktywnego używania ich jednośladów. Na każdej rundzie towarzyszy im największy spośród polskich teamów wyścigowych fan klub, więc ich działania wydają się być skuteczne.

W sezonie 2016, za produkcję emocji, odpowiedzialny będzie wyjątkowo silny skład zespołu. W klasie Superstock 1000 walczyć będzie: utytułowany Daniel Bukowski, Robin Kraaikamp, Maciej Ukleja oraz Dariusz Małkiewicz. Z kolei w kategorii Rookie 1000 reprezentować team będzie Mariusz Szerszeń. Ich starty nie byłyby możliwe bez silnych partnerów w postaci Ducati Polska, Inter Motors, Motul Polska oraz BGŻ BNP Paribas. W sezonie 2016 do grona sponsorów dołączył Dunlop Motorsport, który odpowiada za najlepsze ogumienie do wyścigowych Panigale.

Cele Ducati Toruń Motul Team? Przede wszystkim zwycięstwo w każdym wyścigu i zdobycie tytułu Mistrza Polski! Nie mniej jednak ważnym jest również namawianie fanów Ducati do zabrania swoich maszyn w miejsca, gdzie nie obowiązuje kodeks ruchu drogowego – Nie musicie wybierać się od razu na duży tor wyścigowy. Możecie rozpocząć od mniejszych obiektów, które znajdują się w różnych częściach kraju. Wybierzcie się w takie bezpieczne miejsce i sprawdźcie jak ze zwiększaniem swoich umiejętności odkryjecie niesamowite pokłady radości i potencjał mocy emocji Ducati. A jeśli finalnie dotrzecie na obiekty, gdzie będziecie mogli trenować u boku Ducati Toruń Motul Team, to zawsze możecie liczyć na  pomoc i porady jak rozpocząć wyścigową przygodę na mistrzowskim poziomie.

Więcej informacji odnajdziecie na stronie ducatitorun.pl oraz na oficjalnym fanpage’u zespołu facebook.com/ducatitorunmotulteam.

Start wyścigowego sezonu Ducati Toruń Motul Team już 13 maja podczas pierwszej rundy Alpe Adria na torze Slovakia Ring, a 21 maja na torze w Poznaniu podczas inauguracji sezonu WMMP. Serdecznie zapraszamy do kibicowania Czerwonym!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły