Daniel Blin w Mistrzostwach Włoch – pomożesz karierze młodego Polaka?
Piotr Jędrzejak
24 stycznia 2018

Daniel Blin wystartował własnie z kampanią Wspieram.to – celem jest pomoc w starcie w Mistrzostwach Włoch!

Daniel Blin to jedna z największych, młodych nadziei polskiego motorsportu. Jeżeli jeszcze o nim nie słyszałeś to masz sporo do nadrobienia. W telegraficznym skrócie sytuacja wygląda następująco: Daniel ma 16 lat, a od dwóch lat ściga się na motocyklach. Wygrywał na pitbikach, szybko przeniósł się na Yamahę R3, na której w barwach ekipy Wójcik FHP Racing Team wygrał podwójne Mistrzostwa Europy SSP300 oraz Puchar Polski. Przy okazji jako pierwszy Polak wygrał rundę Mistrzostw Niemiec IDM. Teraz Daniel idzie dalej.

Film promocyjny Daniela:

https://www.youtube.com/watch?v=u0fW3w1K6bc

W sezonie 2018 Blin ma zamiar dalej ujeżdżać Yamahę R3, ale teraz przenosi się do Włoch, gdzie pojedzie w mistrzowskiej klasie SuperSport 300. Jego plan zakłada start z zespołem Terra e Moto znanym z Mistrzostw Świata.

Plany Daniela Blina wciąż stoją pod znakiem zapytania – zdjęcia: Mateusz Jagielski

Jednak aby Daniel mógł ścigać się przez cały sezon, potrzebny jest do tego niemały fundusz, który przeznaczony zostanie na przygotowane motocykle, opony, części, transport, wpisowe oraz opłacenie zespołu. Krótko mówiąc – jeżeli chcielibyście, aby kiedyś w motocyklowych Mistrzostwach Świata pojawiło się polskie nazwisko, to własnie pojawiła się idealna okazja aby pomóc szczęściu.

W opisie kampanii znajdziecie wszelkie szczegóły dotyczące projektu. Ponadto w ramach nagrody za pomoc Danielowi możecie zgarnąć prenumeratę MotoRmanii. Wszystko na Wspieram.to!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły