Adrian Pasek zawodnikiem Global-Tech Racing w WMMP superstock 1000 i MŚ FIM superstock 1000
MotoRmania
5 kwietnia 2013

Nowym zawodnikiem reprezentującym Global-tech Racing w pełnym cyklu mistrzostw Polski superstock 1000 oraz mistrzostw Świata FIM superstock 1000 jest Adrian Pasek.

Informacja prasowa

Adrian będzie reprezentował barwy naszego teamu dosiadając nowego motocyklu Aprilia RSV4 2013 w specyfikacji superstock.

Beniamin Bednarski Szef zespołu:

„Celem naszej firmy jest wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu ciężkiego w Polsce, natomiast celem naszego teamu na ten sezon stała się promocja młodych i utalentowanych zawodników. W zeszłym roku wystawialiśmy zawodnika w pucharze Polski Sławomira Maszczaka i został on Vicemistrzem w klasie Rookie 600, w tym roku startujemy w klasie Rookie 600 z Przemkiem Krajewskim, który po swoim debiutanckim sezonie w zeszłym roku pokazał, że jest w nim ogromny potencjał. Rookie 1000 z Darkiem Orłowskim, superstock 600 z Piotrem Surowcem, a ja będę brał udział w Pucharze Aprilii.
Postępy Adriana śledziłem od 2 lat, w styczniu mieliśmy okazję się poznać na treningach w Portimao, co zaowocowało bardzo dobrym kontaktem. W marcu dogadaliśmy się i cieszę się, że ten obiecujący i utalentowany młody zawodnik  będzie reprezentował nasze barwy w cyklu WMMP i mistrzostwa świata w klasach superstock 1000, będzie miał tam możliwość ścigania się z najlepszych zawodnikami na świecie. Jestem pewien że uda się osiągnąć nasze cele, którymi są walka o punkty w mistrzostwach świata oraz podium w WMMP. Po pierwszych 6 okrążeniach na torze w Almerii wygląda na to Adrian dogada się dobrze ze swoją nową Aprilią oraz z mechanikami, których będzie miał do dyspozycji. Mam nadzieję że wszyscy będą trzymać kciuki za prawdopodobnie jedynego Polaka, który będzie startował w mistrzostwach świata. Zapraszam na stronę zespołu: http://www.global-racing.pl/

Adrian Pasek:

„Rozpoczynam współpracę z zespołem Global Tech Racing, z którym będę startował w całym cyklu WMMP na zupełnie nowym dla mnie motocyklu (Aprilia RSV4). Oprócz tego planujemy starty w jak największej liczbie rund FIM Superstock 1000 przy World Superbike. Mam nadzieję, że szybko zaprzyjaźnię się z moim nowym sprzętem i ten sezon pójdzie mi nieco lepiej niż poprzedni. Obecnie czekam na pierwsze treningi na Aprilii i jestem bardzo ciekawy, jak ułoży się moja współpraca z nowym zespołem. Bardzo chciałem podziękować za uzyskaną pomoc od zespołu Global Tech Racing oraz wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do moich startów w tym sezonie.”

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły