Skuter śnieżny… z kołami?!

- Piotr Jędrzejak

Chłopaki ze Stunt Freaks Team się nie nudzą. Tym razem wpadli na głupi pomysł (jakby wszystkie pozostałe były mądre…), aby sprawdzić co się stanie, gdy płozy w skuterze śnieżnym zamieni się na koła.

Na warsztat trafił stary, 100-konny skuter śnieżny. Ekipa wyspawała odpowiednie mocowania i wio. Stunterzy sami nie wiedzieli, czego można się spodziewać, ale wygląda na to, że efekt przerósł wszelkie oczekiwania. Zarówno budowa, jak i jazda okazała się ekstremalnie łatwa… i fajna! Zresztą komentarze na koniec oraz pod filmem mówią wszystko: „To jest perfekcyjny motocykl do wszystkiego” oraz „być może najlepsza rzecz, jaką zbudowaliśmy!”

Cóż, może skuter śnieżny z kołami nie jest najlepszy we wszystkim, ale zdecydowanie daje radę. Jeździlibyśmy!! Macie ochotę na dłuższe, ponad 9-minutowe video? Proszę bardzo:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl