Skuter śnieżny… z kołami?!
Piotr Jędrzejak
2 września 2016

Chłopaki ze Stunt Freaks Team się nie nudzą. Tym razem wpadli na głupi pomysł (jakby wszystkie pozostałe były mądre…), aby sprawdzić co się stanie, gdy płozy w skuterze śnieżnym zamieni się na koła.

Na warsztat trafił stary, 100-konny skuter śnieżny. Ekipa wyspawała odpowiednie mocowania i wio. Stunterzy sami nie wiedzieli, czego można się spodziewać, ale wygląda na to, że efekt przerósł wszelkie oczekiwania. Zarówno budowa, jak i jazda okazała się ekstremalnie łatwa… i fajna! Zresztą komentarze na koniec oraz pod filmem mówią wszystko: „To jest perfekcyjny motocykl do wszystkiego” oraz „być może najlepsza rzecz, jaką zbudowaliśmy!”

Cóż, może skuter śnieżny z kołami nie jest najlepszy we wszystkim, ale zdecydowanie daje radę. Jeździlibyśmy!! Macie ochotę na dłuższe, ponad 9-minutowe video? Proszę bardzo:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły