Tor Royal Hills we Francji – offroadowy raj
Piotr Jędrzejak
28 września 2012

Kolejna ciekawostka z serii „znalezione wśród maili”.

Okazje się, że Polacy nie gęsi i swoje kamery też mają. Wiedzieliście, że polska ekipa współpracuje z topowymi riderami offroadowymi? Oto, co przeczytaliśmy w mailu od Tomasza:

„Mało kto wie w Polsce, że nasza ekipa filmowa High Level Films pracuje z topowymi zawodnikami od kilku lat. Naszym ostatnim dziełem jest clip pokazujący Royal Hills – raj na ziemi dla zajawkowiczów spod znaku mx/sx/fmx i enduro.

W skład tegorocznej ekipy High Level Films wchodził operator Michał Pukowiec oraz producent Tomasz Grzywiński, a za montaż odpowiadał Mateusz Kukła. Niesamowitym wsparciem był też nasz kolega fotograf Marcin Kin. W trakcie 3-tygodniowego pobytu w Royal Hills (południowa Francja) mieliśmy niesamowitą przyjemność współpracy z takimi zawodnikami, jak: Gilles Dejong, Nick Franklin, Bjorn vd Broeck, Jasper Vermeulen, Steven Stuyven, Pieter Bernolet i Martin Koren oraz rowerowy guru Nicko Vink.”

Jeżeli macie jakąś ciekawostkę, którą chcecie się z nami podzielić, czekamy: redakcja(małpka)motormania.com.pl

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły