Dwusuw czy czterosuw? Odwieczna zagadka rozwiązana!
Eliasz Davidson
17 lutego 2015

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, co jest lepsze: dwu- czy czterosuw, to tutaj znajdziecie garść niezwykle ważnych informacji na ten temat… A tak naprawdę to znajdziecie garść niepotrzebnych informacji i sporą dawkę śmiechu.

Co jest lepsze? Dwusuw czy czterosuw? Wśród szosowców ten problem nie istnieje, bo dwusuwy to prawdziwa rzadkość na asfaltowych drogach. Jednak w offroadzie dyskusje na ten temat trwają praktycznie od zawsze. Nie da się powiedzieć, co jest lepsze, bo zależy to od przeznaczenia motocykla i preferencji kierowcy, ale docinki między fanami dwu i czterosuwów spokojnie przebijają kłótnie z quadowcami. Ludzie piszą wiersze o swoich silnikach, nagrywają piosenki oraz robią filmiki. Gdy natknęliśmy się na tą produkcję musieliśmy się z wami nią podzielić i zapytać, co wy wolicie?

Wybuchowe i nieprzewidywalne dwusuwy, które zapewniają niezapomniane przeżycia, a jazda na nich może być groźna dla zdrowia, czy czterosuwy najczęściej wybierane przez królów gumy pozwalające jeździć łatwo, szybko i przyjemnie?

http://youtu.be/ihsxSPUGd4g

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły