Gruby drag racing motocykli w wersji… offroad!

- Eliasz Davidson

Jeżeli myśleliście, że widzieliście już wszystko, to koniecznie musicie zobaczyć, jak wyglądają wyścigi dirt drag bike’ów!

Jakoś nigdy szczególnie nie fascynowały nas wyścigi na jedną czwartą mili. Fakt, że nierzadko trafiają się tam wspaniałe motocykle, które osiągami i czasem też wyglądem bardziej przypominają rakiety niż jednoślady, ale do tej pory wydawały nam się po prostu nudne. Jednak gdy trafiliśmy na ten filmik, nasz światopogląd został wywrócony do góry nogami! Wy też dobrze się przygotujcie, bo to co zaraz zobaczycie, nie śniło się ani filozofom, ani fizjologom, a już na pewno nie inżynierom największych motocyklowych marek.

Motocykle, które wyglądają jak połączenie ścigaczy, nakedów, crossówek i maszyn rolniczych z powodzeniem mogłyby zajmować się oraniem okolicznych pól (o ile coś by z nich później zostało), tutaj stają do wyścigu jeden na jednego. Trzeba przyznać, że wygląda to dosyć… spektakularnie!

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl