Dubstep + flat track + slow motion = genialne video

- Piotr Jędrzejak

Możecie nie być fanami muzyki dubstep. Wcale nie musicie też aktywnie kibicować we flat tracku. Ale gwarantujemy, że to połączenie przypadnie Wam do gustu!

Flat track z założenia jest sportem, który jest po prostu okrutnie widowiskowy – taka ciekawsza odmiana speedwaya. Motocykle, którymi jeżdżą zawodnicy, to najczęściej crossówki z dużymi kołami obutymi w opony przypominające wyglądem trialowe. Tor jest pokryty żużlem, a czasem wychodzi spod niego asfalt. Zamiast dwóch zakrętów w lewo znanych ze speedwaya właśnie, tutaj jest wiele różnych winkli, szykany, a do tego skoki. Technika jazdy to raczej technika slajdów. Latanie bokiem w złożeniu, ujęte w slow motion, z dołożoną muzyką dubstep czyni z tego klipu dzieło epickie. Oglądajcie!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl