Brad Baker dosłownie leci po flat tracku – piękne ujęcia

- Piotr Jędrzejak

Superprestigio, impreza dirt trackowa organizowana przez Marca Marqueza, już 12 grudnia. Będzie się działo!

Brad Baker, amerykański mistrz flat tracku już nie może doczekać się trzeciej edycji Superprestigio Dirt Track. Tę imprezę organizuje Marc Marquez – na owalnym, flat trackowym torze w Barcelonie ścigają się najlepsi wyjadacze z całego świata. Drugą edycję zdominował Marc, ale w pierwszej pokonał go właśnie Baker.

12 grudnia przekonamy się, kto za trzecim razem będzie górą, a wszyscy (wliczając nas) nie mogą doczekać się imprezy. Z tej okazji ekipa Flat Track Live przygotowała piękne ujęcia z treningów Brada Bakera. Gość dosłownie lata na torze – również w slow motion.

Przy tej okazji nie możemy zapomnieć o naszym Ranczu MotoRmanii, gdzie organizowali będziemy treningi flat track również dla Was. Wszystkiego dowiecie się na fanpage’u MotoRmania Flat Track.

 

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl