Brad Baker dosłownie leci po flat tracku – piękne ujęcia
Piotr Jędrzejak
5 października 2015

Superprestigio, impreza dirt trackowa organizowana przez Marca Marqueza, już 12 grudnia. Będzie się działo!

Brad Baker, amerykański mistrz flat tracku już nie może doczekać się trzeciej edycji Superprestigio Dirt Track. Tę imprezę organizuje Marc Marquez – na owalnym, flat trackowym torze w Barcelonie ścigają się najlepsi wyjadacze z całego świata. Drugą edycję zdominował Marc, ale w pierwszej pokonał go właśnie Baker.

12 grudnia przekonamy się, kto za trzecim razem będzie górą, a wszyscy (wliczając nas) nie mogą doczekać się imprezy. Z tej okazji ekipa Flat Track Live przygotowała piękne ujęcia z treningów Brada Bakera. Gość dosłownie lata na torze – również w slow motion.

Przy tej okazji nie możemy zapomnieć o naszym Ranczu MotoRmanii, gdzie organizowali będziemy treningi flat track również dla Was. Wszystkiego dowiecie się na fanpage’u MotoRmania Flat Track.

 

 

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły