Za kulisami GP San Marino: Quartararo, Marquez, rozmowy po finiszu i radość w boksach

- Piotr Jędrzejak

Zobaczcie jak wyglądała atmosfera pomiędzy Quartararo i Marquezem, a także po powrocie do boksów.

Wyścig o Grand Prix San Marino już jest za nami. Zapraszamy do przeczytania relacji. Nie zdradzimy tajemnicy pisząc tutaj, że praktycznie cały wyścig kontrolowany był przez Fabio Quartararo, który na ostatnich zakrętach pokonany został przez Marca Marqueza.

Tyle wszyscy widzieliśmy w telewizji. A co działo się później? Jak dogadują się Fabio i Marc? Jak wyglądała rozmowa pomiędzy tą dwójką po zejściu z motocykli i w trakcie jazdy windą na podium? No i co dzieje się w boksach, gdy zawodnicy wracają do swoich zespołów?

Na wszystkie te pytania odpowiada krótki film zza kulis. Ujęcia są pozbawione widowiskowego montażu, ale dzięki temu świetnie widzimy emocje pomiędzy zawodnikami i w zespołach. Fabio i Marc ewidentnie się lubią.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl