Z kamerą 360 na torze MotoGP: okrążenie z zawodnikami Suzuki

- Piotr Jędrzejak

W czasie testów na hiszpańskim torze Aragon pod koniec września 2017, Andrea Iannone oraz Alex Rins mieli zamontowane na swoich motocyklach kamery 360 stopni.

Oczywiście najlepiej oglądać to w okularach VR, ale nawet jeżeli nie macie takiej możliwości, to i tak jest to całkiem ciekawy seans. Na komputerach można robić „rozglądać się” strzałkami lub kursorem, a na smartfonach i tabletach powinno to być jeszcze wygodniejsze.

Klip zaczyna się w boksach – możecie się tam rozglądać, ale nie odkryjecie żadnej tajemnej technologii MotoGP. Gdy chłopaki wyjeżdżają z boksów, Andrea funduje Alexowi mały żarcik… Później na torze akcja dzieje się z kilku różnych ujęć, a podziwiać można wszystko – od wspólnej i płynnej jazdy, po pracę ciałem obu zawodników.

Suzuki udostępniło dwa klipy z tego samego „okrążenia”. Jeden z motocykla Iannone, drugi od Rinsa.

https://www.youtube.com/watch?v=G4t1AFEbcI4

https://www.youtube.com/watch?v=bCPJlKJU7mY

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl