Yamaha Racing zapowiada sezon 2013 – zobacz to!
Piotr Jędrzejak
15 stycznia 2013

Zobaczcie spektakularną sesję zdjęciową i video z Valentino Rossim, Jorge Lorenzo oraz nową Yamahą YZR-M1!

Po elektryzującej nowince, jaką jest sponsoring Yamahy, Rossiego i Lorenzo przez Monster Energy, nasz Mick już nie mógł doczekać się zaproszenia na prezentację zespołu i motocykla na sezon 2013, wieszcząc, że za sprawą Monstera impreza będzie naprawdę gruba!

W takich okolicznościach medialna siła Yamahy w tym roku na pewno będzie duża – pierwszym przykładem jest przywitanie Rossiego w szeregach zespołu, a drugi właśnie macie przed oczami. Wczoraj rozpoczęła się oficjalna prezentacja Ducati, a Yamaha postanowiła, że nie pozwoli skupić całej uwagi mediów i fanów na Ducati. Dlatego też Niebiescy wypuścili zapowiedź tego, co oni sami przygotowali na sezon 2013. Obejrzyjcie zdjęcia z artystycznej sesji Lorenzo i Rossiego oraz jeszcze bardziej artystyczny klip. Po takim teaserze, impreza prezentacyjna naprawdę musi być potężna!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły