Valentino zaprasza Marqueza – będą wyścigi!
Piotr Jędrzejak
24 czerwca 2013

Na ranczu Rossiego szykuje się kolejna impreza wyścigowa!

Przywilejem bycia obrzydliwie bogatym jest fakt, że można – tak jak Valentino Rossi – posiadać swój własny tor do wyścigów dirt track. Na swoje MotoRanczo Vale całkiem często zaprasza innych zawodników z mistrzostw świata, Włoch, czy Hiszpanii, aby wspólnie trenować, bawić się oraz organizować sobie wyścigi. Tak jak na przykład w Drugi Dzień Świąt i wcześniej, w połowie września.

Najświeższe zaproszenie na wyścigi powędrowało do Marca Marqueza, jego rywala na torze MotoGP, w czasie konferencji przed rundą w Barcelonie. W czasie minionych testów w Aragonii, Rossi najwyraźniej ponowił zaproszenie.

Rozmawiając z motogp.com, Marquez przypomniał: „Valentino już raz mnie zaprosił, jakiś czas temu, ale jeszcze ani razu nie udało mi się tego wystarczająco dobrze zaplanować. Impreza na pewno byłaby interesująca! Często rozmawiamy o tym jak i gdzie będziemy trenowali pomiędzy rundami GP, no i jeżeli będę miał chociaż najmniejszą szansę, to wpadnę na MotoRanczo!”

„W poprzednim roku byliśmy na Ranczu z Colinem Edwardsem, Claudio Cortim, Simone Corsim i wieloma innymi, włoskimi zawodnikami” – mówi Rossi. „Być może zorganizujemy coś podobnego jeszcze raz w tym roku – nie wiem jeszcze kiedy, musimy sprawdzić jakie daty są prawdopodobne, może przed Misano, gdy Marc będzie we Włoszech?”

Jeżeli ktoś chciałby oddać nam swoje zaproszenie, to chętnie wpadniemy na MotoRanczo…

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły