Valentino Rossi gra razem z WOŚP – licytuj czapkę z autografem

- Mick

Jak co roku, także i Valentino Rossi gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na 28. finał dziewięciokrotny mistrz świata ponownie przekazał czapkę z autografem. 

Już po raz ósmy „Doktor” wspiera WOŚP poprzez Power Team, polskiego importera produktów VR46 Racing i Gruppo Pritelli, producentów odzieży i akcesoriów większości zawodników MotoGP.

Aukcja wyjątkowej czapeczki zakończy się za cztery dni. Na dziś wylicytowana kwota wynosi już 2 175 zł. Licytować możecie TUTAJ.

1

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl