Uśmiech Luisa Saloma
Piotr Jędrzejak
10 czerwca 2016

Organizatorzy poświęcili odcinek serii Off-Track w hołdzie Luisowi Salomowi…

Jak pisze Mick na swoim Fanpage’u: „8. czerwca na Majorce odbył się pogrzeb Luisa Saloma, którego pożegnało blisko trzy tysiące osób, w tym ponad 600 motocyklistów i wielu kolegów z toru, m.in. Jorge Lorenzo, Dani Pedrosa, czy bracia Marquezowie, a także tenisista Rafa Nadal. Mama Luisa, Maria, postanowiła ściąć swoje długie loki i owinąć nimi palce swojego syna, ponieważ zawsze bardzo lubił się nimi bawić.”

Organizatorzy postanowili postanowili poświęcić odcinek swojej serii Off-Track (ujęcia z padoku) w hołdzie Luisowi Salomowi. Chcieli pokazać tę stronę Luisa, którą nie każdy mógł zobaczyć: był jednym z najbardziej rozpoznawalnych zawodników w padoku, uwielbiał się bawić, zawsze miał uśmiech na twarzy…

Obejrzyjcie odcinek „Uśmiech Saloma”. Niestety nie możecie zrobić tego bezpośrednio tutaj, ale musicie kliknąć aby przejść do YouTube’a. Zapewniamy, że warto to zrobić.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły