Sportowa kariera Caseya Stonera: The Final Lap
Piotr Jędrzejak
5 listopada 2012

Zapraszamy na 40-minutowy materiał telewizyjny na temat kariery Caseya Stonera – pozycję obowiązkową dla każdego, nawet najmniejszego fana MotoGP!

Dzień po zdobyciu szóstego z rzędu zwycięstwa na torze Philip Island, gdzie Casey Stoner ścigał się przedostatni raz w swojej karierze MotoGP, stacja telewizyjna Channel 10 wyemitowała obszerny, ponad 40-minutowy materiał o motocyklowym bohaterze Australii.

To, że w wieku 27-lat Casey zrezygnował z wyścigów będąc u szczytu kariery, wiedzą wszyscy. A jak zaczęła się jego przygoda ze sportem? Wiecie, że jego rodzice postawili całe swoje życie na jedną kartę, na swojego syna? Dlaczego Casey zniknął w 2009 roku tłumacząc się dziwną chorobą? Posłuchajcie, co o historii dwukrotnego mistrza MotoGP mówią jego rodzice, managerowie, mechanicy i inni zawodnicy.

Ten program, mimo, że po angielsku, jest pozycją obowiązkową dla każdego, nawet najmniejszego fana MotoGP.

http://youtu.be/ZjErMKSXQus

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły