Robert Kubica: „Aleix Espargaro bogiem, quady zaje*iste”

- Mick

Jedyny Polak w Formule 1 i rajdowy mistrz świata WRC2, Robert Kubica zorganizował wczoraj świetną relację Live na Instagramie, podczas której przez godzinę rozmawiał z innym zawodnikiem Orlen Teamu, żużlowym mistrzem świata Bartkiem Zmarzlikiem. Panowie 0powiadali nie tylko o swoich dyscyplinach i wspólnej pasji, jaką jest kolarstwo, ale również o MotoGP czy quadach. 

Wyluzowany i zabawny Kubica wydawał się całkowitym przeciwieństwem skupionego i oszczędnego w słowach kierowcy F1, którego znamy z relacji z wyścigów czy wywiadów z dziennikarzami. Krakowianin świetnie także sprawdził się w roli prowadzącego godzinną relację na żywo, wypytując Zmarzlika o masę ciekawych, żużlowych kwestii z perspektywy zawodnika sportów motorowych.

Pod koniec relacji kierowcy odpowiadali także na pytania od widzów. Co ciekawe, padło pytanie, czy Kubica i Zmarzlik śledzą  MotoGP. Obaj potwierdzili, że tak. O ile faworytem Bartka okazał się Marc Marquez, o tyle Robert przyznał, że fabryczny zawodnik Aprilii, Aleix Espargaro, jest dla niego „bogiem”. Nie chodzi jednak o wyczyny Hiszpana na torze, a… rowerze. „Wczoraj jechał na Zwifcie [aplikacja do wspólnej jazdy na rowerze online] przez pięć godzin!” – ekscytował się Robert, który jest wielkim miłośnikiem kolarstwa.

Wcześniej kierowca rezerwowy ekipy Alfa Romeo Orlen opowiedział także o tym, jak kilkanaście lat temu miał okazję pojeździć w terenie quadem. Co prawda skoki nie przypadły mu do gustu, ale cała przygoda była jego zdaniem „zajeb*sta”.

Całego Live’a możecie obejrzeć tutaj.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl