Prezentacja zespołu Repsol Honda

- Mick

Ekipa Repsol Honda, obrońcy potrójnej korony w MotoGP, zaprezentowała dziś w Dżakarcie swoje tegoroczne barwy i skład. 

Wizualnie nie zmieniło się nic. Dosłownie, natomiast największą zmianą jest dołączenie do zespołu mistrza świata klas Moto3 i Moto2, a przede wszystkim młodszego brata lidera ekipy i obrońcy tytułu.

Jak będzie wyglądała współpraca Marquezów? Czy Marc jeszcze bardziej wyśrubuje rekordy? Czy Alex odnajdzie się na RC213V, która rok temu pokonała Jorge Lorenzo? 54F31F5E-196C-4CE0-97BE-E24431F03E1C

Pierwsze odpowiedzi już w najbliższych dniach. Siódmego lutego rozpoczynają się oficjalne testy. Co ciekawe, aby wziąć udział w ważnym dla Hondy evencie w Indonezji, Alex opuścił dziś jazdy dla debiutantów w Malezji… czy taki brak kilometrów nie wyjdzie mu czkawką?

Wlaściwie w Dżakarcie nie wydarzyło się nic specjalnego, a Honda była bardzo oszczędna zarówno jeśli chodzi i zdjęcia, jak i wypowiedzi zawodników. Najciekawsze jednak dopiero przed nami!

Jak podobają Wam się nowe/stare barwy Repsol Hondy?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl