Prezentacja zespołu Repsol Honda
Mick
4 lutego 2020

Ekipa Repsol Honda, obrońcy potrójnej korony w MotoGP, zaprezentowała dziś w Dżakarcie swoje tegoroczne barwy i skład. 

Wizualnie nie zmieniło się nic. Dosłownie, natomiast największą zmianą jest dołączenie do zespołu mistrza świata klas Moto3 i Moto2, a przede wszystkim młodszego brata lidera ekipy i obrońcy tytułu.

Jak będzie wyglądała współpraca Marquezów? Czy Marc jeszcze bardziej wyśrubuje rekordy? Czy Alex odnajdzie się na RC213V, która rok temu pokonała Jorge Lorenzo? 

Pierwsze odpowiedzi już w najbliższych dniach. Siódmego lutego rozpoczynają się oficjalne testy. Co ciekawe, aby wziąć udział w ważnym dla Hondy evencie w Indonezji, Alex opuścił dziś jazdy dla debiutantów w Malezji… czy taki brak kilometrów nie wyjdzie mu czkawką?

Wlaściwie w Dżakarcie nie wydarzyło się nic specjalnego, a Honda była bardzo oszczędna zarówno jeśli chodzi i zdjęcia, jak i wypowiedzi zawodników. Najciekawsze jednak dopiero przed nami!

Jak podobają Wam się nowe/stare barwy Repsol Hondy?

Mick
Redaktor naczelny

Redaktor działu sportowego. Kompendium wiedzy o wyścigach motocyklowych. Nie ma sezonu, nie ma klasy i nie ma zawodników, o których Mick chociażby nie słyszał. Odkryje kulisy zarówno WMMP, jak i zakamarki klasy MotoGP. Masz sprawę ? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły