Najlepszy dzień z życia flagowego na torze: przejażdżka motocyklem MotoGP

- Piotr Jędrzejak

Przejażdżka życia, która ponadto się nagrała!

Funkcja flagowego / sędziego pomocniczego / marshalla na torze to odpowiedzialne zadanie. Tym bardziej, jeżeli akurat odbywa się runda MotoGP. Ale nie da się zaprzeczyć, że to przy okazji okazja, aby być niezwykle blisko zawodników i wyścigów.

Ten konkretny marshall miał jednak niepowtarzalną okazję poczuć, jak to jest jechać prototypową wyścigówką MotoGP. Wsiadł za kierownicę i ruszył do padoku, składając się w zakrętach. Wszystko nagrała kamera pokładowa na zadupku:


Jeżeli odtwarzanie na stronach zostanie zablokowane, film dostępny jest na profilu MotoGP.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl