Marquez udaje manekina w centrum Madrytu [foto i wideo]

- Mick

Dziś hiszpański odpowiednik Prima Aprilis. Musimy przyznać, że Repsol i Marc Marquez przygotowali na tę okazję świetnego „pranka”.

Od jakiegoś czasu w oknie wystawowym w samym centrum Madrytu oglądać można kombinezony najsłynniejszych zawodników startujących w barwach Repsola. Dziś rano na wystawie pojawił się manekin w kombinezonie i kasku Marqueza.

Manekin, który wkrótce zaczął się ruszać, tańczyć a nawet straszyć ludzi. Gdy wreszcie zdjął kask, okazał się nim sam Marc Marquez. Przechodnie oszaleli…

… my natomiast zwróciliśmy uwagę na coś innego. Choć minęło zaledwie kilka tygodni od skomplikowanej operacji prawego barku, Marquez bez problemu rusza ręką, ściąga kask, a nawet tańczy flossa, więc wyglada na to, że do Grand Prix Kataru będzie jak nowy. Rywalom, w przeciwieństwie do przechodniów w Madrycie, nie będzie więc chyba do śmiechu.

Tymczasem zobaczcie zdjęcia i wideo od Repsola z dzisiejszej akcji.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl