Marc Marquez weźmie udział w testach na torze Sepang

- Sebastian Radwan

W oficjalnym komunikacie prasowym zespół Repsol Honda potwierdziła, że Marc Marquez weźmie udział w testach Sepang w Malezji.

Pierwsze testy przedsezonowe ruszają 5 lutego. Pojawi się na nich Marc Marquez z nową Hondą RC213V i zespołem Repsol Honda.

Przez całą zimę Marquez był poddawany ciągłym badaniom lekarskim i konsultacjom, aby monitorować jego problem z diplopią – podwójnym widzeniem.

MotorLand Aragon – fb.com/marcmarquez1993

Powrót do treningów

Poprawa stanu zdrowia od połowy stycznia, umożliwiła aby powrócić do treningów na dwóch kółkach. Na początku treningi na torze motocrossowy. W kolejnych dniach zaliczył cały dzień jazd na motocyklu Honda CBR600RR na torach Portimao oraz Aragonii.

W poniedziałek, 24 stycznia 2022, Marquez przeszedł kolejne badania lekarskie, które potwierdziło, że leczenie zakończyło się pełnym sukcesem, a ośmiokrotny mistrz świata jest w stanie powrócić do jazd na motocyklu klasy MotoGP.

Podcast Mick o Moto

Dla kibiców MotoGP oraz fanów MM93 polecamy podcasts Mick’a Fiałkowskiego.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl