Marc Marquez weźmie udział w testach na torze Sepang
Sebastian Radwan
27 stycznia 2022

W oficjalnym komunikacie prasowym zespół Repsol Honda potwierdziła, że Marc Marquez weźmie udział w testach Sepang w Malezji.

Pierwsze testy przedsezonowe ruszają 5 lutego. Pojawi się na nich Marc Marquez z nową Hondą RC213V i zespołem Repsol Honda.

Przez całą zimę Marquez był poddawany ciągłym badaniom lekarskim i konsultacjom, aby monitorować jego problem z diplopią – podwójnym widzeniem.

MotorLand Aragon – fb.com/marcmarquez1993

Powrót do treningów

Poprawa stanu zdrowia od połowy stycznia, umożliwiła aby powrócić do treningów na dwóch kółkach. Na początku treningi na torze motocrossowy. W kolejnych dniach zaliczył cały dzień jazd na motocyklu Honda CBR600RR na torach Portimao oraz Aragonii.

W poniedziałek, 24 stycznia 2022, Marquez przeszedł kolejne badania lekarskie, które potwierdziło, że leczenie zakończyło się pełnym sukcesem, a ośmiokrotny mistrz świata jest w stanie powrócić do jazd na motocyklu klasy MotoGP.

Podcast Mick o Moto

Dla kibiców MotoGP oraz fanów MM93 polecamy podcasts Mick’a Fiałkowskiego.

Sebastian Radwan
Redaktor naczelny

Pasjonat motocykli, entuzjasta doskonalenia techniki jazdy oraz gadżetów motocyklowych. Zawodowo certyfikowany specjalista marketingu internetowego i analizy danych. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły