Kto jest szybszy? Kierowcy F1 czy MotoGP?

- Mick

Czasy okrążeń nie pozostawiają wątpliwości; bolidy Formuły 1 są oczywiście szybsze na okrążeniu niż motocykle MotoGP, ale jak to wygląda w przypadku samych zawodników? Kto jest szybszy i ma lepszy refleks? Red Bull postanowił to sprawdzić.

W ciekawym filmiku opublikowanym właśnie na kanale Red Bull Motorsports prowadząca Vanessa Guerra zaprasza do rywalizacji Pola Espargaro z ekipy Red Bull KTM MotoGP oraz całą czwórkę Red Bulla z Formuły 1; Maxa Verstappena i Alexa Albona z głównego zespołu Red Bulla oraz Pierre’a Gasly’ego i Daniiła Kwiata z ekipy Alpha Tauri (do niedawna Toro Rosso).

Zawodnicy zmierzyli się w kilku konkurencjach m.in. na czas reakcji, balans czy łapanie piłki. Kto był szybszy? Sprawdźcie, a przy okazji zobaczcie, jak wygląda trening zawodników motorsportu na tym poziomie. O wygłupach Pola nie musimy chyba wspominać:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl