Gwiazdy MotoGP wystartują w wirtualnym wyścigu!
Mick
24 marca 2020

Valentino Rossi, Marc Marquez, Maverick Vinales, Fabio Quartararo i Alex Rins wystartują w najbliższą niedzielę w wirtualnym wyścigu MotoGP na torze Mugello!

Gwiazdy królewskiej klasy staną do walki na odległość, grając przez internet w oficjalną grę MotoGP. Wirtualny wyścig na torze Mugello będzie liczył zaledwie sześć okrążeń i zostanie poprzedzony pięciominutową sesją kwalifikacyjną. Póki co nie jest jasne, kto jeszcze stanie do walki. Czy będą to inni zawodnicy, czy czołowe nazwiska esportowej ligi MotoGP?

Relację z całego eventu śledzić będzie można w internecie, m.in. na oficjalnej stronie motogp.com – której fenomenalny dział wideo jest teraz dostępny za darmo – oraz na YouTubie, Twitterze, Instagramie i Facebooku. Start o 15:00.

Warto dodać, że MotoGP nie jest pionierem jeśli chodzi o wirtualną rywalizację. W miniony weekend zamiast prawdziwego odbyło się wirtualne Grand Prix Bahrajnu Formuły 1, w którym poza etatowymi kierowcami walczyli zawodnicy esportu a także sportowcy innych dyscyplin.

Jakim echem odbije się motocyklowa rywalizacja?

Mick
Redaktor naczelny

Redaktor działu sportowego. Kompendium wiedzy o wyścigach motocyklowych. Nie ma sezonu, nie ma klasy i nie ma zawodników, o których Mick chociażby nie słyszał. Odkryje kulisy zarówno WMMP, jak i zakamarki klasy MotoGP. Masz sprawę ? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły