Gwiazdy MotoGP wystartują w wirtualnym wyścigu!

- Mick

Valentino Rossi, Marc Marquez, Maverick Vinales, Fabio Quartararo i Alex Rins wystartują w najbliższą niedzielę w wirtualnym wyścigu MotoGP na torze Mugello!

Gwiazdy królewskiej klasy staną do walki na odległość, grając przez internet w oficjalną grę MotoGP. Wirtualny wyścig na torze Mugello będzie liczył zaledwie sześć okrążeń i zostanie poprzedzony pięciominutową sesją kwalifikacyjną. Póki co nie jest jasne, kto jeszcze stanie do walki. Czy będą to inni zawodnicy, czy czołowe nazwiska esportowej ligi MotoGP?

Relację z całego eventu śledzić będzie można w internecie, m.in. na oficjalnej stronie motogp.com – której fenomenalny dział wideo jest teraz dostępny za darmo – oraz na YouTubie, Twitterze, Instagramie i Facebooku. Start o 15:00.

Warto dodać, że MotoGP nie jest pionierem jeśli chodzi o wirtualną rywalizację. W miniony weekend zamiast prawdziwego odbyło się wirtualne Grand Prix Bahrajnu Formuły 1, w którym poza etatowymi kierowcami walczyli zawodnicy esportu a także sportowcy innych dyscyplin.

Jakim echem odbije się motocyklowa rywalizacja?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl