Dovizioso po operacji

- Mick

Potwierdziły się nieoficjalne doniesienia. Fabryczny zawodnik Ducati w MotoGP, Włoch Andrea Dovizioso złamał lewy obojczyk podczas zawodów motocrossowych w Faenzie.

Ubiegłoroczny wicemistrz świata jest już po operacji, ale do startu sezonu – który charakteryzować będzie bardzo napięty harmonogram – pozostały niecałe trzy tygodnie.

Jak bardzo osłabienie kontuzją da się we znaki Doviemu podczas dwóch pierwszych rund na krętym i technicznym torze w Jerez? Przekonamy się już niedługo.

Pierwszy wyścig MotoGP już 19 lipca.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl