Dani Pedrosa i Marc Marquez – podwójnie pozytywny wywiad
Piotr Jędrzejak
28 marca 2013

Marc Marquez i Dani Pedrosa opowiadają o sobie wzajemnie!

Dani Pedrosa to jeden z najbardziej pozytywnych zawodników w padoku MotoGP. Ciężko jednak powiedzieć o nim pozytywnie „zakręcony”, jako że Hiszpan jest zawsze cichy, skryty i wręcz nieśmiały. Repsol ostatnio najwyraźniej chce uczynić z niego trochę bardziej medialną postać – w końcu jest numerem jeden w fabrycznym zespole Hondy – i trzeba przyznać, że ich zabiegi marketingowe idą naprawdę dobrze. Przy okazji Repsol wykorzystuje też coraz większe zainteresowanie, które gromadzi się dookoła Marca Marqueza – szczególnie po tym, jakie zamieszanie robi w wynikach testów MotoGP. Sprawdźcie przy okazji, jak Marc opowiadał o RC213V swojemu… dziadkowi!

Tym razem powstał więc wywiad, w którym Marc mówi o Danim i odwrotnie. Nie dość, że materiał jest całkiem zabawny, to jeszcze podwójnie pozytywny – obaj zawodnicy sprawiają wrażenie naprawdę fajnych gości! Zwróćcie szczególną uwagę na to, co Dani powiedział o wzroście Marca oraz jak Marc opisuje swoje zwycięstwa po starcie z końca stawki.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły