Cal Crutchlow: „Stoner ma jaja”
Piotr Jędrzejak
25 maja 2012

„Sądzę, że wszyscy inni zawodnicy uważają tak samo, ale nie chcą tego wypowiedzieć.”

Tak jak przed chwilą mogliście przeczytać, głównym powodem odejścia Stonera z MotoGP była Dorna i jej kontrowersyjne decyzje. Jednym z niewypowiedzianych czynników (ponieważ do tego jeszcze daleko) jest też na pewno zmiana w regulaminie od 2015 roku, według której całe MotoGP ma wyglądać jak CRT – prototypowe podwozia i mocno zmodyfikowane, ale wciąż seryjne silniki. Nastroje w padoku MotoGP bywają różne, a najbardziej dosadnie odejście Stonera (który ma przecież 26 lat i u szczytu kariery) oraz poczynania Dorny skomentował Cal Crutchlow.

Zawodnik Monster Yamaha Tech 3 oficjalnie powiedział dla MCN:

„Kompletnie zgadzam się z tym, co on [Stoner] mówi, ale tylko on ma jaja żeby to powiedzieć.

On może to wypowiedzieć, ponieważ odchodzi. Dla nas ciężko to powiedzieć, ponieważ wszyscy potrzebujemy pracy na następny rok i nawet jeżeli mistrzostwa staną się bardziej CRT, to i tak nie możemy tego powiedzieć, a to jest gó*no.

My musimy tutaj zostać, ale opinia Caseya jest całkowicie słuszna i zgadzam się ze wszystkim, co powiedział. Sądzę, że wszyscy inni zawodnicy uważają tak samo, ale nie chcą tego wypowiedzieć.”

Cal, właśnie to powiedziałeś, brawo za ja… odwagę!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły