Zwykła Dziewczynka: Zuzia podsumowuje udany finał sezonu PitBike Cup!
MotoRmania
23 września 2019

Zuzia, którą znacie pod ksywką Zwykła Dziewczynka, zakończyła już sezon offroadwych wyścigów PitBike Cup. Na finałowej rundzie kibicowali jej koledzy z „asfaltowego” zespołu MotoRmania KidzGP. Przeczytajcie relację od Zuzi! 

informacja prasowa
Zuzia „Zwykła Dziewczynka” Lewandowska

Dnia 15 wrzesnia na Torze w Głażewie odbyła się finałowa runda Pitbike Cup 2019. Zawody decydowały o wynikach w całym sezonie, gdyż punkty zdobyte na tej rundzie mnoży się x1,5. Do zawodów miałam dosyć spokojne podejście ponieważ, moja punktacja pozwalała na utrzmanie mojej 5. pozycji lub ewentulnie przy sprzyjających okolicznościach wyścigu, mogłam wskoczyć na 4.

Cały sezon byłam jedyną dziewczynką biorącą udział w tych zawodach. Na ostatnią rundę przyjechała koleżanka z licencją motocross, z którą na codzień rywalizuje w zawodach pitbike SM. To oznacza, że pojawił się nowy cel – być najszybszą dziewcznką zawodów.

Udało mi się dość łatwo wygrać trening kwalifikacyjny oraz pierwszy i drugi wyścig. Byłam z siebie bardzo dumna, gdyż tego dnia na torze kibicowała mi rodzina oraz mój wyścigowy team MotoRmania KidzGP. Ostatatecznie udało mi sie utrzymać moją 5. lokatę na 10 zawodników w sezonie 2019 oraz dostać wyróznienie od organizatora dla najszybszej dziewczynki.

Bardzo dziękuje moim kibicom za tak liczny doping i za wszytkie zebrane gratulacje po wyścigu. To bardzo miłe i motywujące mieć tylu fanów  W tym roku czeka mnie jeszcze jeden wyścig PitBike SM na torze asfaltowym w Starym Kisielinie koło Zielonej Góry, w którym muszę zdecydowanie powalczyć o poprawę swojego miejsca.

Dziękuję i pozdrawiam
Zuzia Lewandowska

FB: Zwykła Dziewczynka

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły