Zimowe testy zespołu LRP Poland na torze Portimao

- Piotr Jędrzejak

Okrutnie szybki onboard oraz niesamowicie pozytywny film z padoku toru Portimao.

LRP Poland to pierwszy polski zespół, który wziął udział w pełnym sezonie Mistrzostw Świata Endurance. Chłopaki uznali pierwszy sezon za udany. Pokazywaliśmy Wam również zdjęcia i krótki wywiad na temat tego, jak wygląda serwis motocykla endurance.

Początek sezonu 2017 odbędzie się dopiero 18. marca 2017 w Portimao, ale ekipa LRP pojechała tam już teraz na zimowe testy. Obejrzyjcie okrutnie szybki onboard od LRP na S1000RR w specyfikacji EWC. Film przysłał nam też Grzesiek Robak, który jeździł razem z LRP – takie filmy zdecydowanie poprawiają humor!

Jeżeli Wy również macie ochotę odwiedzić kilka torów w Portugalii lub Hiszpanii, śledźcie strony i FB MotoRmanii. Organizujemy dla Was kilka wyjazdów w pierwszym kwartale 2017 – szczegóły niebawem!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl