Zabawa przyczepnością: trening Piotrka Biesiekirskiego na pitbike’u

- Piotr Jędrzejak

Piotrek Biesiekirski to bez wątpienia jeden z najlepszych, polskich zawodników młodego pokolenia. W ten weekend startuje na torze Jerez w Mistrzostwach Europy Moto2 – będzie to jego drugi start w tej serii. Za pierwszym razem zgarnął świetne pozycje, dwukrotnie był drugi. Tym razem również chce zaliczyć świetny wynik, a więc nieustannie trenuje.

Kilka dni temu miał też swoje 17 urodziny. I wiecie co robił z tej okazji? Oczywiście trenował! Zobaczcie, jak wygląda jego jazda na pitbike’u. Jest świetna kontrola tylnego koła w uślizgu, szybkie zmiany kierunków, ciasne zakręty, a nawet wheelie. Podziwiajcie i trzymajcie kciuki za Piotrka w ten weekend!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl