Wyścigi drogowe w Czechach: film z wypadu do Terlicka!

- Piotr Jędrzejak

Białas podsyła kilka zdań relacji oraz film z wyjazdu na wyścigi w Terlicku!

Wyścigi drogowe na Wyspie Man to naprawdę legendarna impreza, którą kiedyś trzeba wliczyć do swojego motocyklowego CV. Jednak w poszukiwaniu dobrego ścigania po drogach publicznych wcale nie trzeba wybierać się daleko.

Za naszą południową granicą, w czeskiej miejscowości Terlicko również odbywają się wyścigi drogowe. Nasz czytelnik o ksywce Białas wybrał się tam w pierwszych dniach sierpnia, a teraz przesyła kilka zdań na temat imprezy od relację video! Przeczytajcie i obejrzyjcie:

Po dłuższym czasie zabrałem się za montaż części materiału który nagrałem jadąc ze znajomymi do Czech na wyścigi drogowe, i wyszło takie oto dzieło. Filmik krótki ale mam nadzieję że treściwy. Nie wstawiałem zbyt dużo ujęć z naszej trasy gdyż droga autostradą była jednym słowem nużąca więc nie było sensu tego ujmować. Poza tym od wibracji uszkodził mi się jeden z uchwytów do kamerki SJCAM której używałem w trasie i od pewnego momentu nie miałem możliwości zapisu uciekających kilometrów.

Koniec końców, każdemu polecam wypad (lub wyprawę – zależy z jakiej części Polski jedziecie do Czech) na jakiekolwiek ich wyścigi drogowe, klimat jest bardzo pozytywny, widać że dla mieszkańców jest to swego rodzaju święto – ustawione rusztowania na działkach, grille, złączone stoły i piwo. 🙂 Udało się nawet spotkać policjanta na służbie z browarem w ręku 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl