Wyścigi drogowe w Czechach: film z wypadu do Terlicka!
Piotr Jędrzejak
31 sierpnia 2015

Białas podsyła kilka zdań relacji oraz film z wyjazdu na wyścigi w Terlicku!

Wyścigi drogowe na Wyspie Man to naprawdę legendarna impreza, którą kiedyś trzeba wliczyć do swojego motocyklowego CV. Jednak w poszukiwaniu dobrego ścigania po drogach publicznych wcale nie trzeba wybierać się daleko.

Za naszą południową granicą, w czeskiej miejscowości Terlicko również odbywają się wyścigi drogowe. Nasz czytelnik o ksywce Białas wybrał się tam w pierwszych dniach sierpnia, a teraz przesyła kilka zdań na temat imprezy od relację video! Przeczytajcie i obejrzyjcie:

Po dłuższym czasie zabrałem się za montaż części materiału który nagrałem jadąc ze znajomymi do Czech na wyścigi drogowe, i wyszło takie oto dzieło. Filmik krótki ale mam nadzieję że treściwy. Nie wstawiałem zbyt dużo ujęć z naszej trasy gdyż droga autostradą była jednym słowem nużąca więc nie było sensu tego ujmować. Poza tym od wibracji uszkodził mi się jeden z uchwytów do kamerki SJCAM której używałem w trasie i od pewnego momentu nie miałem możliwości zapisu uciekających kilometrów.

Koniec końców, każdemu polecam wypad (lub wyprawę – zależy z jakiej części Polski jedziecie do Czech) na jakiekolwiek ich wyścigi drogowe, klimat jest bardzo pozytywny, widać że dla mieszkańców jest to swego rodzaju święto – ustawione rusztowania na działkach, grille, złączone stoły i piwo. 🙂 Udało się nawet spotkać policjanta na służbie z browarem w ręku 🙂

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły