VI epizod TT Legends Documentary: z Hondą na Suzuka 8 Hours!
Piotr Jędrzejak
20 lutego 2014

Honda zaprasza do Japonii na 8-godzinny wyścig endurance na torze Suzuka!

Po wizycie na Wyspie Man, ekipa Honda TT Legends przeleciała pół świata do Japonii, aby ścigać się w kolejnym wyścigu Endurance. Tym razem jest to Suzuka 8 Hours!

Kontuzjowanego Simona Andrewsa zastąpił Jason O’Halloran – aspirujący zawodnik, który ścigał się już na tym torze i miał tu dobre wyniki. Endurance na Suzuce to niezwykle trudna impreza, bo poza oczywistymi punktami do Mistrzostw Świata, japońscy producenci walczą tu o chwałę – w końcu to dla nich domowy wyścig. W kość dawała dodatkowo pogoda: temperatura sięgała 40 stopni Celsjusza, wilgotność była na poziomie 98%! Gdyby tych trudności było mało, to w kwalifikacjach okazało się, że zespół ma problem z hamulcami. Zakwalifikowali się na 17. miejscu.

Zobaczcie, jak wygląda padok i wyścigi Suzuka 8 Hours od środka, przekonajcie się z czym walczą zawodnicy i sprawdźcie jak pójdzie ekipie Honda TT Legends. W skrócie – kliknijcie play i odpłyńcie na 22 minuty!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły