Świetna video-relacja z występu ekipy LRP Poland na 24h Le Mans

- Piotr Jędrzejak

Zobaczcie, jak wygląda życie zespołu na kilka dni przed oraz w trakcie wyścigów.

Na pewno wiecie, że polski zespół LRP Poland startuje w tegorocznej, pełnej serii Mistrzostw Świata FIM Endurance. Pierwsza runda odbyła się w weekend 9-10. kwietnia na francuskim torze Le Mans. Pomimo poważnej kolizji, która wykluczyła jednego z trzech zawodników, Polacy uzyskali naprawdę niezły wynik!

Teraz możecie zobaczyć jak od kuchni wyglądał tydzień spędzony na Le Mans. Członek ekipy, Sławek Ratka wyposażony był w kamerę, a teraz streścił te dni do możliwie najkrótszej relacji – najlepsze to fakt, że jest z jajem! Dlatego nie nie bierzcie muzyki na poważnie. Chłopaki puścili ją z głośników w swoim boksie, przyjęła się, zrobiła atmosferę, wszyscy tańczyli, a Francuzi poprosili o nagranie. Poczujcie klimat i żałujcie, że nie było Was na miejscu. Oczywiście runda Endurance to nie tylko zabawa na padoku. Jak napisał Sławek: „Ogromna impreza, wspaniała atmosfera, świetni ludzie, pot i krew na torze. Przyjemnego oglądania.”

Druga z czterech rund MŚ FIM World Endurance, 12-godzinny wyścig w portugalskim Portimao, odbędzie się w dniach 10-11 czerwca.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl