Świetna video-relacja z występu ekipy LRP Poland na 24h Le Mans
Piotr Jędrzejak
22 kwietnia 2016

Zobaczcie, jak wygląda życie zespołu na kilka dni przed oraz w trakcie wyścigów.

Na pewno wiecie, że polski zespół LRP Poland startuje w tegorocznej, pełnej serii Mistrzostw Świata FIM Endurance. Pierwsza runda odbyła się w weekend 9-10. kwietnia na francuskim torze Le Mans. Pomimo poważnej kolizji, która wykluczyła jednego z trzech zawodników, Polacy uzyskali naprawdę niezły wynik!

Teraz możecie zobaczyć jak od kuchni wyglądał tydzień spędzony na Le Mans. Członek ekipy, Sławek Ratka wyposażony był w kamerę, a teraz streścił te dni do możliwie najkrótszej relacji – najlepsze to fakt, że jest z jajem! Dlatego nie nie bierzcie muzyki na poważnie. Chłopaki puścili ją z głośników w swoim boksie, przyjęła się, zrobiła atmosferę, wszyscy tańczyli, a Francuzi poprosili o nagranie. Poczujcie klimat i żałujcie, że nie było Was na miejscu. Oczywiście runda Endurance to nie tylko zabawa na padoku. Jak napisał Sławek: „Ogromna impreza, wspaniała atmosfera, świetni ludzie, pot i krew na torze. Przyjemnego oglądania.”

Druga z czterech rund MŚ FIM World Endurance, 12-godzinny wyścig w portugalskim Portimao, odbędzie się w dniach 10-11 czerwca.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły