Ściganie na lodzie czyli Sanok Cup 2014 – bilety w sprzedaży!
MotoRmania
3 grudnia 2013

25 i 26 stycznia w Sanoku zostanie rozegrana VII edycja prestiżowego turnieju wyścigów motocyklowych na lodzie Ice Racing Sanok Cup. 

Organizatorzy kompletują listę startową zawodów oraz ujawniają kolejne szczegóły „lodowego weekendu” na Podkarpaciu. Motormania jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Turniej będzie się składał z eliminacji, które zaplanowano na sobotę 25 stycznia oraz finału w niedzielę 26. Część zawodników, w tym lider reprezentacji Polski Grzegorz Knapp, będzie rozstawiona od razu w zawodach finałowych. Powodem takiej decyzji jest to, że równolegle z eliminacjami do finału VII Ice Racing Sanok Cup na torze w austriackim St. Johann odbędą się eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Świata Gladiatorów, w których wystąpi m. in. Grzegorz Knapp. Po turnieju w Austrii uda się on w blisko 1000-kilometrową podróż do Sanoka, by w niedzielne popołudnie wystartować na torze „Błonie”.

Znane są już pierwsze nazwiska uczestników styczniowych zmagań. Na torze lodowym „Błonie” po raz kolejny zaprezentują się: Austriak Franz Zorn, Czech Jan Klatovsky oraz Fin Jouni Seppanen. Debiut przed sanocką publicznością zaliczą natomiast Holender Gerrit Schukken oraz Szwajcar Martin Glarner.

Ceny biletów:
Sobota, 25.01.2014, godz. 15:00. VII ICE RACING SANOK CUP (DZIEŃ 1):
– trybuna główna: normalny – 40 zł, ulgowy – 20 zł
– trybuna mobilna (numerowane miejsca) :normalny – 30 zł, ulgowy – 15 zł
– miejsca stojące na 1 i 2 łuku oraz przeciwległej prostej : normalny – 20 zł, ulgowy – 10zł.

Niedziela, 26.01.2014, godz. 16:00. VII ICE RACING SANOK CUP (DZIEŃ 2):
– trybuna główna: normalny – 40 zł, ulgowy – 20 zł
– trybuna mobilna (numerowane miejsca) : normalny – 30 zł, ulgowy – 15 zł
– miejsca stojące na 1 i 2 łuku oraz przeciwległej prostej : normalny 20 – zł, ulgowy – 10 zł.

Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom (po okazaniu stosownej legitymacji). Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny (wyłącznie w towarzystwie pełnoletniego opiekuna).

Pakiet VIP – 400 zł (ważny na 2 dni, obejmuje darmowy program, catering, wejście do parkingu maszyn i zaproszenie na bankiet z zawodnikami w niedzielę 26.01.2014 o godzinie 22.00).

BILETY DO NABYCIA za pośrednictwem portali www.e-ticket.pl oraz www.eurobilet.com.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły