Potężny highside przy 200 km/h – rider OK, ale motocykl w częściach

- Piotr Jędrzejak

Josh Herrin potrafi jeździć widowiskowo, co udowodnił ślizgając się na Yamasze R1. Później znowu zabłysnął viralowym filmem, efektownie i zabawnie wyprzedzając kolegę na torze. Poza tym Josh jest zawodnikiem, ściga się w serii MotoAmerica. Ostatnio na treningach przed rundą w Utah zaliczył widowiskowy, ale szczęśliwy wypadek.

Przy prędkości 200 km/h, Herrin złapał highside’a. Motocykl razem z Joshem został katapultowany w powietrze. Na szczęście zawodnikowi nic się nie stało, ale o motocyklu nie dało się powiedzieć tego samego…

motocykl po glebie josh herrin 200 kmh highside

motocykl po glebie josh herrin

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl