Mistrzowski trening na pit-bikach

- Mick

Sam Lowes, były mistrz świata Supersportów, do minionej niedzieli fabryczny zawodnik w MotoGP, w wolnych chwilach trenuje tak…

Na placyku szkoły KSB w Walencji razem z młodym Ikerem Lecuoną, z którym za rok ścigał się będzie w MŚ Moto2 na KTM-ie.

A Wy jak trenujecie zimą? Jakieś pit-biki, mini-moto albo mx będą grane zimą?

Od redakcji: Jeżeli wydaje Wam się, że taki trening to świetna zabawa, to…. macie rację! Do tego, jak sami widzicie, trening na pit-bikach to mistrzowski sposób na podniesienie swoich umiejętności. Tak się składa, że MotoRmania dysponuje kilkoma niemalże identycznymi motocyklami MiniGP, jak widzicie na filmie. Poprowadziliśmy już wiele wspólnych treningów (tak to wygląda), a o kolejnych przedsięwzięciach będziemy informowali na naszym fanpage!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl