GymkhanaGP runda we Wrocławiu już za dwa tygodnie

- MotoRmania

I ty możesz wystartować!

informacja prasowa

GymkhanaGP to cykl ogólnopolskich zawodów w jeździe precyzyjnej na czas. Miłośnicy lawirowania między kolorowymi pachołkami spotykać się będą w tym roku jeszcze czterokrotnie:
16 lipca – Wrocław
30 lipca – Łódź
sierpień – ?
17 września – Szczecin
(Termin i lokalizacja rundy sierpniowej będą ogłoszone wkrótce.)

Gymkhana motoFUNdacja (3)

Impreza otwarta jest również na amatorów. Wystarczy sprawny i zarejestrowany motocykl i dowolne prawo jazdy lub karta motorowerowa, by móc wziąć udział w tej emocjonującej, a zarazem bardzo podnoszącej umiejętności kierowcy rywalizacji. Amatorzy mają oddzielną klasyfikację i pulę nagród, dzięki czemu nawet debiutant może stanąć na podium.

Info o rejestracji i szczegółach pojawiać się będzie na FB imprezy – stay tuned!

Rejestrację na zawody znajdziecie tutaj (klik).

Gymkhana motoFUNdacja (1)

motoFUNdacja jest organizacją pozarządową nieposiadającą własnego finansowania. Koszty organizacji rund pokrywają sponsorzy, a pracę przy organizacji wykonują nieodpłatnie członkowie fundacji i wolontariusze. Każdy może wesprzeć fundację darowizną, a kto chciałby dołączyć do wolontariuszy lub grona sponsorów Gymkhana GP, niech kontaktuje się poprzez stronę FB.

Organizator – motoFUNdacja – dziękuje MotoRmanii za patronat medialny!

Gymkhana motoFUNdacja (7)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl