GymkhanaGP runda we Wrocławiu już za dwa tygodnie
MotoRmania
4 lipca 2016

I ty możesz wystartować!

informacja prasowa

GymkhanaGP to cykl ogólnopolskich zawodów w jeździe precyzyjnej na czas. Miłośnicy lawirowania między kolorowymi pachołkami spotykać się będą w tym roku jeszcze czterokrotnie:
16 lipca – Wrocław
30 lipca – Łódź
sierpień – ?
17 września – Szczecin
(Termin i lokalizacja rundy sierpniowej będą ogłoszone wkrótce.)

Impreza otwarta jest również na amatorów. Wystarczy sprawny i zarejestrowany motocykl i dowolne prawo jazdy lub karta motorowerowa, by móc wziąć udział w tej emocjonującej, a zarazem bardzo podnoszącej umiejętności kierowcy rywalizacji. Amatorzy mają oddzielną klasyfikację i pulę nagród, dzięki czemu nawet debiutant może stanąć na podium.

Info o rejestracji i szczegółach pojawiać się będzie na FB imprezy – stay tuned!

Rejestrację na zawody znajdziecie tutaj (klik).

motoFUNdacja jest organizacją pozarządową nieposiadającą własnego finansowania. Koszty organizacji rund pokrywają sponsorzy, a pracę przy organizacji wykonują nieodpłatnie członkowie fundacji i wolontariusze. Każdy może wesprzeć fundację darowizną, a kto chciałby dołączyć do wolontariuszy lub grona sponsorów Gymkhana GP, niech kontaktuje się poprzez stronę FB.

Organizator – motoFUNdacja – dziękuje MotoRmanii za patronat medialny!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły