GymkhanaGP: II runda we Wrocławiu już w sobotę – wstęp wolny!
MotoRmania
9 czerwca 2015

Gymkhanowe szaleństwo dopiero się rozkręca!!! Druga runda GymkhanaGP, czyli nieoficjalnych Mistrzostw Polski w jeździe precyzyjnej motocyklem na czas, już w sobotę we Wrocławiu, na terenie Centrum Handlowego Borek. Wstęp jak zawsze jest bezpłatny zarówno dla uczestników, jak i widzów. Patronem medialnym Gymkhana GP od zawsze jest MotoRmania.

informacja prasowa

Uwaga śpiochy, tym razem impreza zacznie się wcześniej, już o 8:00, a przejazdy konkursowe o 10:00. W programie jak zawsze konkurs GP8 i pokazy stuntu, a komentarz zapewni Daniel Kisiel, legendarny Głos Polskiej Gymkhany. Dodatkowo gościem specjalnym imprezy będzie Piotr Betlej, który miał okazje reprezentować Polskę na zawodach „Isle of Man TT” na Wyspie Man.

Nagrodami będą tradycyjnie odzież i akcesoria motocyklowe ufundowane przez Modeka Polska, oraz wejściówka na Speed Day do wylosowania pomiędzy uczestników. Zawodnicy podzieleni będą na klasę PRO i amatorów, dlatego każdy, nawet debiutant, może powalczyć o miejsce na podium – historia zna kilka takich przypadków.

W Gymkhana GP może wziąć udział każdy, kto ma uprawnienia do kierowania pojazdem (prawo jazdy kat. A, A1, A2, B, karta motorowerowa) oraz sprawną technicznie, ubezpieczoną maszynę. Udział w zawodach jest bezpłatny, ale ilość miejsc ograniczona, dlatego zachęcamy do rejestrowania się na stronie organizatora gymkhana-gp.pl. Tam też znajdziecie wszystkie szczegóły, regulaminy, wyniki poprzednich rund i sezonów, klasyfikację generalną, a bieżące aktualności na FB imprezy: facebook.com/GymkhanaGP.

Kolejna runda w Łodzi 25 lipca, potem w Warszawie 15.08, a zwieńczeniem cyklu będzie finał w Szczecinie 19.09.

Organizatorem całego cyklu jest motoFUNdacja, wspierana przez wrocławskich Przyjaciół przy organizacji II rundy. Sponsorzy główni rundy to:

Ośrodek Doskonalenia Kierowców Kursant, Centrum Handlowe BOREK. Organizację zawodów wspierają również: MotoRmania, Modeka Polska, Moto-akcesoria.pl, Motorbiker.pl, Speed Day, Grunwald24.pl, Reprotechnika.pl, Ośrodki Doskonalenia Techniki Jazdy odtjwroclaw.com.pl, Zaberd.com.pl, Motopomocni.pl, Apanonar.pl, Biznes Motoryzacyjny Polska bizmotpolska.pl, Mototour.pl, Motoslide.com.

Szczególne podziękowania motoFUNdacja i Przyjaciele kierują do swoich niezastąpionych wolontariuszy, bez których zaangażowania i ofiarności tych zawodów by nie było.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły