Gymkhana GP: I runda 2018 w Krakowie już 2 czerwca
MotoRmania
20 maja 2018

GymkhanaGP zagości po raz drugi w Krakowie. Organizuje ją Stowarzyszenie Gymkhana Kraków, które zajmuje się promowanie Gymkhany oraz zaprasza wszystkich na bezpłatne treningi jako grupa sportowa.  W tym roku oprócz samej Gymkhany można spodziewać się również innych atrakcji!

informacja prasowa

Startować może każdy: wystarczy mieć sprawny, zarejestrowany i ubezpieczony motocykl oraz uprawnienia do prowadzenia pojazdu. Wstęp bezpłatny, start 30 zł. Każdy, nawet debiutant, może powalczyć o cenne nagrody rzeczowe, bo zawodnicy klasyfikowani są w tym roku w trzech kategoriach: amator pretendent i PRO. W każdym roku zdarza się że debiutant staje na podium, czasem na jego najwyższym stopniu!

Miłośnicy walki z kolorowymi pachołkami spotykają się w sobotę 2 czerwca w Motoparku Kraków (ul. Rzepakowa 4R). Po treningu otwartym i konkursie GP8 (dwunastometrowa ósemka pięć razy na czas), rozegrany zostanie konkurs główny oraz puchar mistrzów, w którym zmierzy się po czterech najlepszych zawodowców i amatorów. After Party / grill / ognisko w Willi Ostoja, ul. Droga Królewska 77, 32-005 Niepołomice.

W tym roku oprócz samej Gymkhany możecie spodziewać się masę atrakcji skierowanych do zmotoryzowanych widzów oraz ich dzieci.

Miedzy innymi wystawy pojazdów, konkursy, jazdy na Pitbike, punkt ozonowania odzieży motocyklowej. Dla dzieci natomiast czeka profesjonalna animatorka oraz zdalnie sterowane samochody !

Rejestracja będzie czynna  w punkcie rejestracyjnym w dniu zawodów (od 8:45). Na stronie wydarzenia na Facebooku znajdziecie regulamin, harmonogram i wszystkie aktualności.

Sponsorem głównym wydarzenia jest BMW Motorrrad Dobrzański.

Patronem medialnym cyklu jest MotoRmania.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Gymkhana Kraków oraz Stowarzyszenie MotoGymkhana Szczecin dziękują sponsorom i partnerom: BMW Motorrad Dobrzański, ENEOS, MM Motocykle, Chyżbet, Speed Day, Wilcza Garage, Sentin Studio, Ozon Studio, Moto-Mat, SKW Racing Park, Robertozon.

Szczególne podziękowania dla wolontariuszy, bez których zaangażowania i ofiarności tych zawodów by nie było.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły