Gymkhana GP: 4. runda w Krakowie już w sobotę, runda w Poznaniu odwołana

- MotoRmania

GymkhanaGP po raz pierwszy w historii zagości w Krakowie. Organizuje ją nowopowstałe Stowarzyszenie Gymkhana Kraków, które zaprasza wszystkich na bezpłatne treningi a także zachęca do wstępowania w swoje szeregi!

informacja prasowa

Startować może każdy: wystarczy mieć sprawny, zarejestrowany i ubezpieczony motocykl oraz uprawnienia do prowadzenia pojazdu. Wstęp bezpłatny, start 30 zł. Każdy, nawet debiutant, może powalczyć o cenne nagrody rzeczowe, bo zawodnicy klasyfikowani są w dwóch kategoriach: amatorów i PRO. W każdym roku zdarza się że debiutant staje na podium, czasem na jego najwyższym stopniu!

GymkhanaGP-fot-Karola-Tomczyk-7

Miłośnicy walki z kolorowymi pachołkami spotykają się w sobotę 12 sierpnia w Motoparku Kraków (ul. Rzepakowa 4R). Po treningu otwartym i konkursie GP8 (dwunastometrowa ósemka pięć razy na czas), rozegrany zostanie konkurs główny oraz puchar mistrzów, w którym zmierzy się po czterech najlepszych zawodowców i amatorów. After Party / grill / ognisko w Willi Ostoja, ul. Droga Królewska 77, 32-005 Niepołomice.

Sponsorami głównymi rundy są Legato Motocykle oraz Motul Gemma, które wystawią stoiska ze swoją ofertą. Można będzie także obejrzeć i przetestować Pitbike’i wystawione przez Lamba Pitbike Racing Team Rzeszów. Firma MotoNaSezon zaprezentuje swoje dostępne do wypożyczenia motocykle.

Rejestracja na zawody na stronie gymkhana-gp.pl, a także w punkcie rejestracyjnym w dniu zawodów (od 9:00). Na stronie oraz Facebooku cyklu oraz wydarzeniu znajdziecie regulamin, harmonogram i wszystkie aktualności.

GymkhanaGP-fot-Karola-Tomczyk-5

Smutną wiadomością jest odwołanie rundy piątej, która miała odbyć się 26.08 na Torze Poznań, w czasie WMMP. Organizatorzy zmuszeni byli odwołać zawody w związku z problemami jakie obecnie dotknęły współorganizatora tej rundy, Speed Day (o odwołaniu treningów Speed Day przeczytacie na MotoRmanii). Ostatnia w tym sezonie runda odbędzie się 16 września w Katowicach.

Patronem medialnym cyklu jest MotoRmania.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Gymkhana Kraków oraz Stowarzyszenie MotoGymkhana Szczecin dziękują sponsorom i partnerom: Legato Motocykle, Motul Gemma, Modeka, Sentin Studio, Speed Day,  Lamba Pit Bike Racing, MotoNaSezon wypożyczalnia motocykli, Trust Koszulki, warsztat Wilcza Garage, MotoFaza wypożyczalnia motocykli.

Szczególne podziękowania dla wolontariuszy, bez których zaangażowania i ofiarności tych zawodów by nie było.

Autorką zdjęć jest Karola Tomczyk (FB/FotoKarola).

GymkhanaGP-4-runda-Krakow

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl