Gymkhana GP 2017: druga runda już w sobotę w Warszawie! Ty też wystartuj!

- MotoRmania

Już w sobotę na warszawskim Bemowie. Wystarczy mieć sprawny motocykl i uprawnienia do prowadzenia!

informacja prasowa

Druga z aż sześciu tegorocznych rund nieoficjalnych Mistrzostw Polski w gymkhanie motocyklowej odbędzie się już w najbliższą sobotę 15 lipca w stolicy. Startować może każdy: wystarczy mieć sprawny, zarejestrowany i ubezpieczony motocykl oraz uprawnienia do prowadzenia pojazdu. Każdy, nawet debiutant, może powalczyć o nagrody rzeczowe, bo zawodnicy klasyfikowani są w dwóch kategoriach: amatorów i PRO. W każdym roku zdarza się że debiutant staje na podium, także na jego najwyższym stopniu!

Miejsce: Autodrom Bemowo, Powstańców Śląskich 127, 01-355 Warszawa. Rejestracja od 9:00. Następnie treningi oraz konkurs GP8. Przejazdy konkursu głównego zaczynają się ok. 13:00.

021-Malarz-fot-Sopel-Krzysiek-Sopocko

W tym roku odbędzie się sześć rund, więc do klasyfikacji generalnej każdego zawodnika nie będzie się wliczał jeden jego najsłabszy wynik (lub absencja).

Rejestracja na zawody na stronie gymkhana-gp.pl, a także w punkcie rejestracyjnym w dniu zawodów. Na stronie oraz Facebooku imprezy znajdziecie regulamin i wszystkie aktualności.

Patronem medialnym cyklu jest MotoRmania.

Organizatorzy: Automobilklub Polski i Stowarzyszenie MotoGymkhana Szczecin dziękują sponsorom: Modeka Polska, Penrite, Trust Koszulki, Speed Day – treningi na torze Poznań. Ratownictwo medyczne zapewnia Fundacja Jednym Śladem.

Szczególne podziękowania dla wolontariuszy, bez których zaangażowania i ofiarności tych zawodów by nie było.

096-Maly-Kris-fot-Sopel-Krzysiek-Sopocko

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl