Gymkhana GP 2017: druga runda już w sobotę w Warszawie! Ty też wystartuj!
MotoRmania
12 lipca 2017

Już w sobotę na warszawskim Bemowie. Wystarczy mieć sprawny motocykl i uprawnienia do prowadzenia!

informacja prasowa

Druga z aż sześciu tegorocznych rund nieoficjalnych Mistrzostw Polski w gymkhanie motocyklowej odbędzie się już w najbliższą sobotę 15 lipca w stolicy. Startować może każdy: wystarczy mieć sprawny, zarejestrowany i ubezpieczony motocykl oraz uprawnienia do prowadzenia pojazdu. Każdy, nawet debiutant, może powalczyć o nagrody rzeczowe, bo zawodnicy klasyfikowani są w dwóch kategoriach: amatorów i PRO. W każdym roku zdarza się że debiutant staje na podium, także na jego najwyższym stopniu!

Miejsce: Autodrom Bemowo, Powstańców Śląskich 127, 01-355 Warszawa. Rejestracja od 9:00. Następnie treningi oraz konkurs GP8. Przejazdy konkursu głównego zaczynają się ok. 13:00.

W tym roku odbędzie się sześć rund, więc do klasyfikacji generalnej każdego zawodnika nie będzie się wliczał jeden jego najsłabszy wynik (lub absencja).

Rejestracja na zawody na stronie gymkhana-gp.pl, a także w punkcie rejestracyjnym w dniu zawodów. Na stronie oraz Facebooku imprezy znajdziecie regulamin i wszystkie aktualności.

Patronem medialnym cyklu jest MotoRmania.

Organizatorzy: Automobilklub Polski i Stowarzyszenie MotoGymkhana Szczecin dziękują sponsorom: Modeka Polska, Penrite, Trust Koszulki, Speed Day – treningi na torze Poznań. Ratownictwo medyczne zapewnia Fundacja Jednym Śladem.

Szczególne podziękowania dla wolontariuszy, bez których zaangażowania i ofiarności tych zawodów by nie było.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły